Tenisová Akademie Esmarin

  • Stále přijímáme nové děti do Tenisové akademie Esmarin. Kontaktujte prosím Markétu Šulcovou na tel.: 607 577 921 nebo e-mailem na tenis@esmarin.cz 
  • Přihlášku můžete vyplnit on-line zde (vyplnění není závazné, ozveme se a domluvíme vše osobně) nebo stáhnout papírovou zde.
  • Ceník na období podzim (2.9 - 18.10) a zima (21.10 - 20.12.2019) je zde.
  • Plán tenisových akcí na rok 2019 zde.

Kemp2014-1024x682.jpg

Tréninky pro děti a mládež

Školička

Kurz je určen pro děti ve věku 4-7 let bez předchozí tenisové průpravy. Hlavním cílem je hravou formou podchytit zájem dětí o tenis. Příprava je zaměřena na základní pohybovou průpravu a získání technických dovedností pro další závodní či rekreační hru. Při výuce je využíváno zkrácených raket, pěnových míčů, sítí pro minitenis a mnoho dalších pomůcek, které přispívají k rychlému zvládnutí dovedností pestrou a efektivní formou. Výuka probíhá ve skupině 3-5 dětí.

Skupinový trénink

Kurz je určen pro děti a mládež ve věku 8-18 let, začátečníky i pokročilé hráče. Hráči jsou zařazovány do skupin srovnatelné věkové a výkonnostní úrovně. Trénink je zaměřen na nácvik a zdokonalování tenisové techniky, zvládnutí základů taktiky a pravidel hry, stejně jako rozvoj pohybových dovedností nutných pro tenis. Trénink ve skupině lze kombinovat s individuální výukou, příp. vypracovat individuální tréninkový plán pro hráče. Výuka probíhá ve skupině 2-4 hráčů. Při dlouhodobé, včas omluvené absenci mohou být zameškané lekce po dohodě s trenérem nahrazeny. Krátkodobé absence nemohou být z technických důvodů nahrazovány.

Individuální trénink

Je určen pro začátečníky i pokročilé hráče. Výuka je zaměřena na individuální potřeby každého hráče s cílem zvládnout a zdokonalit tenisovou techniku a taktiku. Individuální trénink je vhodné kombinovat se skupinovou výukou. Nabízíme možnost sestavení individuálního tréninkového plánu. Neodehrané, včas omluvené hodiny lze po dohodě s trenérem nahrazovat. Omluvy na trénink nejpozději do 24hod. před započetím tréninku.

Tréninky pro dospělé

Tréninky probíhají celoročně, kurzy jsou určeny jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé hráče. Výuka probíhá formou individuálního nebo skupinového tréninku. Účastníci výuky jsou podle zájmu a časových možností zařazovány do dlouhodobých i krátkodobých kurzů. Individuálním nárokům na nepravidelné tenisové lekce lze vyhovět převážně v dopoledních hodinách a o víkendech.

 

Pro více informací a možnost objednat si trenéra nebo zapsat dítě do tenisové akademie Esmarin nás prosím kontaktujte na telefonu 702 005 006 (recepce) nebo 607 577 921 (Markéta Šulcová), případně emailem na tenis@esmarin.cz 

Přihlášku do tenisové školy je možné vyplnit zde (ozveme se a domluvíme vše osobně).

Těší se na Vás naši trenéři, Jan Procházka a Petr Novák i spolupracující trenéři Ben Kováč, Simona Horáková a Denisa Vodičková.