Aktuality

Aktuality

 • Nabízíme volné místo recepční v centru Esmarin na plný i na částečný úvazek. Více zde.

 

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

 • O prázdninách se mění rozvrh pravidelných cvičení. Nový aktuální rozpis naleznete zde.
 • V době prázdnin bude nepravidelná otevírací doba v kadeřnictví dle objednání. Pro objednání volejte na tel.: 720 997 647
 • V létě 2016 opět otevíráme týdenní intenzivní kurzy plavání. Více informací zde.
 • Dětský koutek s hlídáním Vašich dětí bude otevřen i během prázdnin. 
 • Více informací o tenisových kempech zde

 

 • Se začátkem letní sezóny otevíráme nové lekce cvičení Taijiquan. První ukázková hodina zdarma proběhne v úterý 26.4.v 18 hodin. Více info zde.
 • Hledáme kadeřnice- volejte na 607 577 921

 

 • LETNÍ SEZÓNA ZAČÍNÁ V PONDĚLÍ 18.4. 

Pro více informací ohledně otevření venkovních tenisových kurtů prosíme volejte recepci na tel.:702 005 006.

Počínaje letní sezónou se nedělní cvičení Pilates přesouvá z 18 hodin na 19:00.

 • Příměstský sportovně - plavecký kemp pro děti od 4 do 9 let

Na léto jsme pro vaše děti opět připravili oblíbený sportovní týden se zábavným programem na celé dopoledne.  Každý den si děti vyzkouší různé druhy sportu či pohybové aktivity přiměřené jejich věku a schopnostem. Doplňovat tento program budou plavecké lekce, kde se děti hravou formou naučí základům a technice správného plavání a potápění.

Více info zde

 

 • Kosmetické služby poskytuje nově kosmetička Jaroslava Maruščáková, která úspěšně pracuje s exkluzivní španělskou kosmetikou SKEYNDOR již pátým rokem. Každoročně absolvuje školení od výrobce v akademii Skeyndor ve Španělsku. Rezervace na tel.: 773 774 784, nebo zde
 • Na cvičení s Blankou se nyní rezervujte zde. Více viz celý článek níže.
 • Od března nejsou v prodeji neomezené karty. Více viz celý článek níže.
 • AKTUÁLNĚ HLEDÁME ZÁJEMCE NA POZICE:
  cvičitel jógy, tai-chi a čchi-kung
  V případě zájmu zasílejte životopisy a dotazy na email info@esmarin.cz,kontakt@esmarin.cz
 • Nabízíme volné místo recepční v centru Esmarin na plný i na částečný úvazek. Více zde.
 • Aktuální přehled cvičení na zimu je zde. Nový ceník na zimní sezónu je zde. Zájemci o dlouhodobou rezervaci do nafukovací tenisové haly, prosíme volejte 702 005 006.

ukázat celý článek

zobrazit všechny novinky

O nás

Sportovně relaxační centrum Esmarin se nachází v Mníšku pod Brdy s výbornou dopravní dostupností z Prahy. Centrum nabízí širokou škálu služeb od sportovních aktivit, přes wellness programy, posilovnu, služby hotelu, restaurace, kadeřnictví, kosmetiky, pedikúry, až po hlídání dětí a dětský koutek.

Denně od 8 do 22 hodin je v létě k dispozici také půjčovna kol a elektrokol. Pro cyklisty nabízíme také další služby, jako půjčení nářadí zdarma, možnost odložení kol ve stojanech a bezplatné půjčení zámku, úschovu kol, samoobslužné mytí a také cyklistický obchod.

V letní sezóně jistě ocení milovníci tenisu celkem 6 venkovních tenisových kurtů. Venku je možné využít také 2 antukové kurty na volejbal/ nohejbal a kurt na BEACH volleyball a beach tennis.

V zimě je pro tenis možné využít dva kurty v přetlakové hale s unikátním povrchem Tennis Sporter (přírodní antuka na umělém podkladu), který zaručí příjemné suché prostředí a zároveň hru na antuce po celou zimu.

Celoročně je k dispozici pevná hala s povrchem Play-It, ale také jeden venkovní kurt s povrchem Tennis Sporter, který za příznivého počasí umožní hrát venku na antuce třeba i v lednu.

Preferujete-li jiné sporty, v naší víceúčelové hale si můžete zahrát kromě tenisu také badminton, florbal, volejbal, nohejbal, přijít na některé z mnoha cvičení v aerobicových sálech i v bazénu nebo si zacvičit v moderně vybavené posilovně.

Příznivci wellness jistě ocení relaxační část s finskou saunou, ochlazovacím bazénkem, infra saunou, aromatickou parní lázní a unikátním tepidáriem s mořským klimatem (technologie SeaClimate), ale také teplý bazén s plaveckým protiproudem i vířivou částí a další služby. Ve dvou masážních místnostech si také můžete užít jak sportovní, tak i relaxační masáže.

Když se rozhodnete zůstat déle nebo využít možnosti u nás uspořádat rodinnou nebo firemní akci, nabízíme ubytování v našem wellness hotelu i pronájem menších sálů a konferenčních prostor včetně zajištění malého občerstvení i velké hostiny.

O kvalitní gastronomické zážitky se stará restaurant Lískovka, který si už své renomé zasloužil v předchozím působišti a právem láká na dobrou kuchyni založenou na čerstvých a kvalitních surovinách, milovníky dobrého jídla (i vína) ze širokého okolí. V létě je zde možnost využít také velkou terasu s krásnou vyhlídkou do okolí.

K dovršení nabídky služeb centra je k dispozici také kadeřnický salon, kosmetika, pedikúra a manikúra.

Pro děti je k dispozici dětská herna u restaurace s možností hlídání (všední dny dopoledne nebo dle individuální dohody) a v létě také venkovní dětské hřiště.


Letní tenisové kempy 2016

Letní tenisové kempy 2016

Již nyní můžete přihlásit děti od 6 do 14 let na letní tenisové kempy 2016, plné i jiných sportovních aktivit.

více info

Firemní akce

Firemní akce

Výjezdní zasedání, školení, teambuildingové programy, sportovní aktivity ušité přímo pro vaši firmu. V brdských lesích kousek od Prahy.

více info

Poznejte překrásné okolí

Poznejte překrásné okolí

Vyrazte do přírody nebo za památkami. V našem okolí najdete hustou síť cyklotras a značených turistických stezek.

více info

Půjčovna kol a elektrokol

Půjčovna kol a elektrokol

Celou letní sezónu je k dispozici půjčovna kol elektrokol značky Author. K dispozici je také cyklo obchůdek v recepci.

více info

Informace pro členy Tenisového klubu Mníšek

Informace pro členy Tenisového klubu Mníšek

Členské příspěvky na rok 2016 jsou splatné do poloviny dubna. Využijte naplno výhod členství.

více info