Aktuality

Aktuality

  • Nabízíme volné místo recepční v centru Esmarin na plný i na částečný úvazek a místo pokojské/uklízečky na částečný úvazek. Více zde.
  • Uvolnila se 3 místa na Aqua aerobicu ve čtvrtek od 11 hodin dopoledne. Volejte Magdu: 702 005 004.
  • Přihlašte se na otevřený turnaj dvojic v badmintonu 28.11.2015 ve 13:00. Více zde.
  • Začala zimní tenisová sezóna v nafukovací hale. Zájemci o dlouhodobou rezervaci, prosíme, volejte 702 005 006.
  • Od pondělí 12.10 je zimní sezóna. Aktuální přehled cvičení je zde. Nový ceník na zimní sezónu je zde. Kromě upravené ceny wellness se ceny nezměnily a stále platí i akční cena na cvičení a neomezené karty (včetně karty wellness).
  • Jak zůstat aktivní i na podzim? Zkuste to s neomezenými kartami na cvičení, posilovnu, wellness (už od 333,- Kč/měsíc). Více zde.
  • Pokračuje Badmintonová liga Esmarin. Přihlašte se a poznejte nové soupeře. Více info zde nebo na 702 005 006.
  • Hledáme kadeřnice - volejte na 607 577 921

ukázat celý článek

Kurzy plavání dětí a kojenců

Kurzy plavání dětí a kojenců

Další kurz plavání dětí a kojenců se koná od 4.1.2016 a trvá do konce března (12 lekcí 1x týdně s přestávkou na jarní prázdniny v prvním týdnu února).

Podrobnosti - viz "celý článek" níže.

Informace a přihlášky u instruktorky Magdy Boudníkové, tel: 702 005 004 nebo na e-mailu: sport@esmarin.cz.

ukázat celý článek

zobrazit všechny novinky

O nás

Sportovně relaxační centrum Esmarin se nachází v Mníšku pod Brdy s výbornou dopravní dostupností z Prahy. Centrum nabízí širokou škálu služeb od sportovních aktivit, přes wellness programy, posilovnu, služby hotelu, restaurace, kadeřnictví, kosmetiky, pedikúry, až po hlídání dětí a dětský koutek.

Denně od 8 do 22 hodin je v létě k dispozici také půjčovna kol a elektrokol. Pro cyklisty nabízíme také další služby, jako půjčení nářadí zdarma, možnost odložení kol ve stojanech a bezplatné půjčení zámku, úschovu kol, samoobslužné mytí a také cyklistický obchod.

V letní sezóně jistě ocení milovníci tenisu celkem 6 venkovních tenisových kurtů. Venku je možné využít také 2 antukové kurty na volejbal/ nohejbal a kurt na BEACH volleyball a beach tennis.

V zimě je pro tenis možné využít dva kurty v přetlakové hale s unikátním povrchem Tennis Sporter (přírodní antuka na umělém podkladu), který zaručí příjemné suché prostředí a zároveň hru na antuce po celou zimu.

Celoročně je k dispozici pevná hala s povrchem Play-It, ale také jeden venkovní kurt s povrchem Tennis Sporter, který za příznivého počasí umožní hrát venku na antuce třeba i v lednu.

Preferujete-li jiné sporty, v naší víceúčelové hale si můžete zahrát kromě tenisu také badminton, florbal, volejbal, nohejbal, přijít na některé z mnoha cvičení v aerobicových sálech i v bazénu nebo si zacvičit v moderně vybavené posilovně.

Příznivci wellness jistě ocení relaxační část s finskou saunou, ochlazovacím bazénkem, infra saunou, aromatickou parní lázní a unikátním tepidáriem s mořským klimatem (technologie SeaClimate), ale také teplý bazén s plaveckým protiproudem i vířivou částí a další služby. Ve dvou masážních místnostech si také můžete užít jak sportovní, tak i relaxační masáže.

Když se rozhodnete zůstat déle nebo využít možnosti u nás uspořádat rodinnou nebo firemní akci, nabízíme ubytování v našem wellness hotelu i pronájem menších sálů a konferenčních prostor včetně zajištění malého občerstvení i velké hostiny.

O kvalitní gastronomické zážitky se stará restaurant Lískovka, který si už své renomé zasloužil v předchozím působišti a právem láká na dobrou kuchyni založenou na čerstvých a kvalitních surovinách, milovníky dobrého jídla (i vína) ze širokého okolí. V létě je zde možnost využít také velkou terasu s krásnou vyhlídkou do okolí.

K dovršení nabídky služeb centra je k dispozici také kadeřnický salon, kosmetika, pedikúra a manikúra.

Pro děti je k dispozici dětská herna u restaurace s možností hlídání (všední dny dopoledne nebo dle individuální dohody) a v létě také venkovní dětské hřiště.


BDS Academy - kurzy Street Dance

BDS Academy - kurzy Street Dance

BDS Academy otevírá 4.rok Street Dance v Mníšku. Již máme několik mistrů ČR.

více info

Firemní akce

Firemní akce

Výjezdní zasedání, školení, teambuildingové programy, sportovní aktivity ušité přímo pro vaši firmu. V brdských lesích kousek od Prahy.

více info

Poznejte překrásné okolí

Poznejte překrásné okolí

Vyrazte do přírody nebo za památkami. V našem okolí najdete hustou síť cyklotras a značených turistických stezek.

více info

Půjčovna kol a elektrokol

Půjčovna kol a elektrokol

Celou letní sezónu je k dispozici půjčovna kol elektrokol značky Author. K dispozici je také cyklo obchůdek v recepci.

více info

Informace pro členy Tenisového klubu Mníšek

Informace pro členy Tenisového klubu Mníšek

Členské příspěvky na rok 2015 jsou splatné do poloviny dubna. Využijte naplno výhod členství.

více info