Vánoční provoz

Vánoční provoz

Tým centra Esmarin přeje všem krásné a pohodové svátky a rádi Vás během dnů volna přivítáme. Zavřeno je pouze 24.12, jinak platí obvyklý prázdninový režim s rozšířeným badmintonem, tenisem, wellness i fitness bez omezení, prázdninami pro školáky a drobnými změnami ve cvičení (kromě uvedených změn platí normální rozvrh).

ukázat celý článek

Aktuality

Aktuality

  • "Darujte (si) zdraví a pohodu" - novinka: Neomezené karty na cvičení, posilovnu, wellness (už od 333,- Kč/měsíc) a další tipy na dárky zde.
  • Turnaj smíšených dvojic v nohejbalu bude 10.1.2015. Více zde. Přihlášky na 702 005 006 nebo zde (jedna na dvojici).
  • Z důvodu dlouhodobé nemoci Jiřího Sajbla povede FITBOX v úterý 18:00 Magda Boudníková.
  • Nově je možné si v pátek ráno v 8:30 zacvičit Pilates. Aktuální přehled všech cvičení je zde.
  • Nyní je v centru Esmarin možné využít kartu Multisport
  • Florbal pro děti (kategorie 6-8 let a 9 - 12 let)  se koná každý čtvrtek. Více info zde.
  • Nyní i v sobotu: Zveme Vás do nového, rozšířeného kadeřnického studia Esmarin - Salon EXPERT L'OREAL Professionnel. Otevřeno do 19 h., v sobotu do 18 h. Objednávky na recepci 702 005 006 nebo přímo v kadeřnictví 720 997 647. Ceník je zde.Vylepšili jsme také služby manikúry a pedikúry.

  • Pokračuje Badmintonová liga Esmarin. Přihlašte se a poznejte nové soupeře. Více info zde nebo na 702 005 006.
  • Hledáme kadeřnice - volejte na 607 577 921

ukázat celý článek

zobrazit všechny novinky

O nás

Sportovně relaxační centrum Esmarin se nachází v Mníšku pod Brdy s výbornou dopravní dostupností z Prahy. Centrum nabízí širokou škálu služeb od sportovních aktivit, přes wellness programy, posilovnu, služby hotelu, restaurace, kadeřnictví, kosmetiky, pedikúry, až po hlídání dětí a dětský koutek.

Denně od 8 do 22 hodin je v létě k dispozici také půjčovna kol a elektrokol. Pro cyklisty nabízíme také další služby, jako půjčení nářadí zdarma, možnost odložení kol ve stojanech a bezplatné půjčení zámku, úschovu kol, samoobslužné mytí a také cyklistický obchod.

V letní sezóně jistě ocení milovníci tenisu celkem 6 venkovních tenisových kurtů. Venku je možné využít také 2 antukové kurty na volejbal/ nohejbal a kurt na BEACH volleyball a beach tennis.

V zimě je pro tenis možné využít dva kurty v přetlakové hale s unikátním povrchem Tennis Sporter (přírodní antuka na umělém podkladu), který zaručí příjemné suché prostředí a zároveň hru na antuce po celou zimu.

Celoročně je k dispozici pevná hala s povrchem Play-It, ale také jeden venkovní kurt s povrchem Tennis Sporter, který za příznivého počasí umožní hrát venku na antuce třeba i v lednu.

Preferujete-li jiné sporty, v naší víceúčelové hale si můžete zahrát kromě tenisu také badminton, florbal, volejbal, nohejbal, přijít na některé z mnoha cvičení v aerobicových sálech i v bazénu nebo si zacvičit v moderně vybavené posilovně.

Příznivci wellness jistě ocení relaxační část s finskou saunou, ochlazovacím bazénkem, infra saunou, aromatickou parní lázní a unikátním tepidáriem s mořským klimatem (technologie SeaClimate), ale také teplý bazén s plaveckým protiproudem i vířivou částí a další služby. Ve dvou masážních místnostech si také můžete užít jak sportovní, tak i relaxační masáže.

Když se rozhodnete zůstat déle nebo využít možnosti u nás uspořádat rodinnou nebo firemní akci, nabízíme ubytování v našem wellness hotelu i pronájem menších sálů a konferenčních prostor včetně zajištění malého občerstvení i velké hostiny.

O kvalitní gastronomické zážitky se stará restaurant Lískovka, který si už své renomé zasloužil v předchozím působišti a právem láká na dobrou kuchyni založenou na čerstvých a kvalitních surovinách, milovníky dobrého jídla (i vína) ze širokého okolí. V létě je zde možnost využít také velkou terasu s krásnou vyhlídkou do okolí.

K dovršení nabídky služeb centra je k dispozici také kadeřnický salon, kosmetika, pedikúra a manikúra.

Pro děti je k dispozici dětská herna u restaurace s možností hlídání (všední dny dopoledne nebo dle individuální dohody) a v létě také venkovní dětské hřiště.


BDS Academy - kurzy Street Dance

BDS Academy - kurzy Street Dance

BDS Academy otevírá 3.rok Street Dance v Mníšku. Již máme několik mistrů ČR.

více info

FITBOX v Esmarinu 4x týdně

FITBOX v Esmarinu 4x týdně

FITBOX nyní v Esmarinu každé úterý v 18:00, středu v 8:15, čtvrtek od 18:30 a v neděli od 9:00.

více info

Firemní akce

Firemní akce

Výjezdní zasedání, školení, teambuildingové programy, sportovní aktivity ušité přímo pro vaši firmu. V brdských lesích kousek od Prahy.

více info

Poznejte překrásné okolí

Poznejte překrásné okolí

Vyrazte do přírody nebo za památkami. V našem okolí najdete hustou síť cyklotras a značených turistických stezek.

více info

Informace pro členy Tenisového klubu Mníšek

Informace pro členy Tenisového klubu Mníšek

Členské příspěvky na rok 2014 jsou splatné do poloviny dubna. Využijte naplno výhod členství.

více info