Aktuality

Aktuality

 • AKTUÁLNĚ HLEDÁME ZÁJEMCE NA POZICE:

  cvičitel jógy, tai-chi a čchi-kung

  kosmetičku a pedikérku

  V případě zájmu zasílejte životopisy a dotazy na email info@esmarin.cz, kontakt@esmarin.cz

 • UPOROZŇUJEME zájemkyně o pravidelné lekce cvičení na poslední možnost zakoupení měsíční neomezené permanentky na cvičení za 490Kč. Koupě permanentky za tuto cenu je možná pouze do konce února. Roční a tříměsíční permanentky již nejsou v nabídce. Zakoupení všech neomezených karet bude možné od března 2016 za nové ceny.
 • Z důvodu školení je přesunut FITBOX ze dne 14.2. od 9:00 na SOBOTU 13.2. od 19:00, všichni již zapsaní uchazeči byli automaticky zapsáni na sobotní lekci. Omlouváme se Vám za komplikace.
 • Nabízíme volné místo recepční v centru Esmarin na plný i na částečný úvazek a místo pokojské/uklízečky na částečný úvazek. Více zde.
 • Aktuální přehled cvičení na zimu je zde. Nový ceník na zimní sezónu je zde. Zájemci o dlouhodobou rezervaci do nafukovací tenisové haly, prosíme volejte 702 005 006.
 • Pokračuje Badmintonová liga Esmarin. Přihlašte se a poznejte nové soupeře. Více info zde nebo na 702 005 006.
 • Hledáme kadeřnice - volejte na 607 577 921

ukázat celý článek

Kurzy plavání dětí a kojenců

Kurzy plavání dětí a kojenců

Další kurz plavání dětí a kojenců se koná od 4.1.2016 a trvá do konce března (12 lekcí 1x týdně s přestávkou na jarní prázdniny v prvním týdnu února).

Podrobnosti - viz "celý článek" níže.

Informace a přihlášky u instruktorky Magdy Boudníkové, tel: 702 005 004 nebo na e-mailu: sport@esmarin.cz.

ukázat celý článek

zobrazit všechny novinky

O nás

Sportovně relaxační centrum Esmarin se nachází v Mníšku pod Brdy s výbornou dopravní dostupností z Prahy. Centrum nabízí širokou škálu služeb od sportovních aktivit, přes wellness programy, posilovnu, služby hotelu, restaurace, kadeřnictví, kosmetiky, pedikúry, až po hlídání dětí a dětský koutek.

Denně od 8 do 22 hodin je v létě k dispozici také půjčovna kol a elektrokol. Pro cyklisty nabízíme také další služby, jako půjčení nářadí zdarma, možnost odložení kol ve stojanech a bezplatné půjčení zámku, úschovu kol, samoobslužné mytí a také cyklistický obchod.

V letní sezóně jistě ocení milovníci tenisu celkem 6 venkovních tenisových kurtů. Venku je možné využít také 2 antukové kurty na volejbal/ nohejbal a kurt na BEACH volleyball a beach tennis.

V zimě je pro tenis možné využít dva kurty v přetlakové hale s unikátním povrchem Tennis Sporter (přírodní antuka na umělém podkladu), který zaručí příjemné suché prostředí a zároveň hru na antuce po celou zimu.

Celoročně je k dispozici pevná hala s povrchem Play-It, ale také jeden venkovní kurt s povrchem Tennis Sporter, který za příznivého počasí umožní hrát venku na antuce třeba i v lednu.

Preferujete-li jiné sporty, v naší víceúčelové hale si můžete zahrát kromě tenisu také badminton, florbal, volejbal, nohejbal, přijít na některé z mnoha cvičení v aerobicových sálech i v bazénu nebo si zacvičit v moderně vybavené posilovně.

Příznivci wellness jistě ocení relaxační část s finskou saunou, ochlazovacím bazénkem, infra saunou, aromatickou parní lázní a unikátním tepidáriem s mořským klimatem (technologie SeaClimate), ale také teplý bazén s plaveckým protiproudem i vířivou částí a další služby. Ve dvou masážních místnostech si také můžete užít jak sportovní, tak i relaxační masáže.

Když se rozhodnete zůstat déle nebo využít možnosti u nás uspořádat rodinnou nebo firemní akci, nabízíme ubytování v našem wellness hotelu i pronájem menších sálů a konferenčních prostor včetně zajištění malého občerstvení i velké hostiny.

O kvalitní gastronomické zážitky se stará restaurant Lískovka, který si už své renomé zasloužil v předchozím působišti a právem láká na dobrou kuchyni založenou na čerstvých a kvalitních surovinách, milovníky dobrého jídla (i vína) ze širokého okolí. V létě je zde možnost využít také velkou terasu s krásnou vyhlídkou do okolí.

K dovršení nabídky služeb centra je k dispozici také kadeřnický salon, kosmetika, pedikúra a manikúra.

Pro děti je k dispozici dětská herna u restaurace s možností hlídání (všední dny dopoledne nebo dle individuální dohody) a v létě také venkovní dětské hřiště.


Letní tenisové kempy 2016

Letní tenisové kempy 2016

Již nyní můžete přihlásit děti od 6 do 14 let na letní tenisové kempy 2016, plné i jiných sportovních aktivit.

více info

BDS Academy - kurzy Street Dance

BDS Academy - kurzy Street Dance

BDS Academy otevírá 4.rok Street Dance v Mníšku. Již máme několik mistrů ČR.

více info

Firemní akce

Firemní akce

Výjezdní zasedání, školení, teambuildingové programy, sportovní aktivity ušité přímo pro vaši firmu. V brdských lesích kousek od Prahy.

více info

Poznejte překrásné okolí

Poznejte překrásné okolí

Vyrazte do přírody nebo za památkami. V našem okolí najdete hustou síť cyklotras a značených turistických stezek.

více info

Půjčovna kol a elektrokol

Půjčovna kol a elektrokol

Celou letní sezónu je k dispozici půjčovna kol elektrokol značky Author. K dispozici je také cyklo obchůdek v recepci.

více info