Esmarin Wellness Hotel ****

 

Sportovně relaxační centrum v Mníšku pod Brdy nabízí také hotelové služby ideální pro strávení romantického wellness víkendu, sportovní rodinné dovolené i uspořádání pracovního setkání. V krásném prostředí brdských lesů najdete kromě kvalitního ubytování také moderní wellness, sportovní možnosti, ale také konferenční místnosti s technickým zázemím a dobré jídlo v restauraci.

 

Hotel **** nabízí 10 pokojů s maximální kapacitou 30 lůžek. Máme 5 dvoulůžkových pokojů, čtyři rodinné mezonety (ideální například pro čtyřčlennou rodinu) a velké mezonetové apartmá (pro 2 až 4 osoby). Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem, trezorem, TV, fénem apod. V jižních pokojích je klimatizace. Ceny pokojů jsou včetně snídaně a pro ubytované hosty nabízíme vstup do fitness i wellness zdarma (prosíme, udělejte si rezervaci).

Ceník a storno podmínky si můžete prohlédnout zde.

objednat ubytování


Dvoulůžkový pokoj 22m²

Dvoulůžkový pokoj 22m²

Pět dvoulůžkových pokojů s komfortními postelemi "Savoy" (jako v celém hotelu) nabízí ten nejlepší odpočinek. Na pokojích je k dispozici minibar (za poplatek), trezor, fén, moderní koupelna se sprchovým koutem, televize, telefon, apod.


Rodinný mezonet 29m²

Rodinný mezonet 29m²

V tomto rodinném pokoji najdeme ve spodním podlaží dvoulůžko a v mezonetovém patře ještě dvě plnohodnotné postele. Pokoj je ideální například pro čtyřčlennou rodinu, případně může dobře posloužit i jako ekonomická varianta pro až 4 dospělé. Pokoje mají výhled na jih a kromě obvyklého vybavení je zde také klimatizace pro obě podlaží.


Mezonetové apartmá 70m²

Mezonetové apartmá 70m²

Prostorné apartmá zahrnuje ve spodním podlaží obývák, kuchyňku a moderní koupelnu se sprchovým koutem, v horním patře pak ložnici s velkou manželskou postelí a druhou koupelnu s rohovou vanou, ze které je výhled na mníšecký zámek. Samozřejmostí je plná výbava, včetně klimatizace a lednice s mrazákem.


Ceník ubytování

Jednolůžkový pokoj 1990 Kč/noc Jeden host na dvoulůžkovém pokoji
 
Dvoulůžkový pokoj 2490 Kč/noc Dva hosté ve dvoulůžkovém pokoji
 
Rodinný mezonet 2990 Kč/ noc Dvouúrovňový pokoj s dvoulůžkem a dvěma jednolůžky (max 4 osoby)
 
Rodinný mezonet 3 osoby 2790 Kč/ noc Cena za rodinný mezonet při obsazení 3 osobami
 
Rodinný mezonet 2 osoby 2590 Kč/noc Cena za rodinný mezonet při obsazení 2 osobami
 
Mezonetové apartmá 4200 Kč/ noc Prostorné apartmá s obývací částí včetně kuchyně, dvěma koupelnami a romantickou ložnicí
 
Pes 200 Kč/ noc Poplatek za psa na pokoji
 
Dětská postýlka/ Přistýlka 250 Kč/den Dětská postýlka nebo přistýlka (není možné ve všech typech pokojů)
 

objednat ubytování