Tenisová akademie Esmarin

  • Do Tenisové akademie Esmarin se můžete přihlásit i kdykoliv během roku. Děti i dospělí mohou kontaktovat šéftrenéra tenisové školy, Jana Procházku na tel.: 608 357 979 nebo e-mailem na tenis@esmarin.cz

Informace pro účastníky Tenisové akademie Esmarin:

Do systému Tenisové akademie, kde najdete informace ke svým tréninkům, můžete rušit hodiny (omluvy), zjistit své náhrady a využívat je, se můžete přihlásit na této adrese:

http://www.onlinehq.cz/r/courtst.php?&klub=118

(přihlašovací jméno a heslo jste dostali e-mailem nebo si napište na tenis@esmarin.cz)

Návod, jak si stránku této aplikace přidat na plochu telefonu: zde

Pravidla pro omlouvání hodin a využívání náhrad najdete zde.

Kemp2014-1024x682.jpg

Tréninky pro děti a mládež

Školička

Kurz je určen pro děti ve věku 4-7 let bez předchozí tenisové průpravy. Hlavním cílem je hravou formou podchytit zájem dětí o tenis. Příprava je zaměřena na základní pohybovou průpravu a získání technických dovedností pro další závodní či rekreační hru. Při výuce je využíváno zkrácených raket, pěnových míčů, sítí pro minitenis a mnoho dalších pomůcek, které přispívají k rychlému zvládnutí dovedností pestrou a efektivní formou. Výuka probíhá ve skupině 3-5 dětí.

Skupinový trénink

Kurz je určen pro děti a mládež ve věku 8-18 let, začátečníky i pokročilé hráče. Hráči jsou zařazovány do skupin srovnatelné věkové a výkonnostní úrovně. Trénink je zaměřen na nácvik a zdokonalování tenisové techniky, zvládnutí základů taktiky a pravidel hry, stejně jako rozvoj pohybových dovedností nutných pro tenis. Trénink ve skupině lze kombinovat s individuální výukou, příp. vypracovat individuální tréninkový plán pro hráče. Výuka probíhá ve skupině 2-4 hráčů. Při dlouhodobé, včas omluvené absenci mohou být zameškané lekce po dohodě s trenérem nahrazeny. Krátkodobé absence nemohou být z technických důvodů nahrazovány.

Individuální trénink

Je určen pro začátečníky i pokročilé hráče. Výuka je zaměřena na individuální potřeby každého hráče s cílem zvládnout a zdokonalit tenisovou techniku a taktiku. Individuální trénink je vhodné kombinovat se skupinovou výukou. Nabízíme možnost sestavení individuálního tréninkového plánu. Neodehrané, včas omluvené hodiny lze po dohodě s trenérem nahrazovat. Omluvy na trénink nejpozději do 24hod. před započetím tréninku.

Tréninky pro dospělé

Tréninky probíhají celoročně, kurzy jsou určeny jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé hráče. Výuka probíhá formou individuálního nebo skupinového tréninku. Účastníci výuky jsou podle zájmu a časových možností zařazovány do dlouhodobých i krátkodobých kurzů. Individuálním nárokům na nepravidelné tenisové lekce lze vyhovět převážně v dopoledních hodinách a o víkendech.

Pro více informací a možnost objednat si trenéra nebo zapsat dítě do Tenisové akademie Esmarin prosím kontaktujte vedoucího tenisové školy, Jana Procházku na tel.: 608 357 979, případně emailem na tenis@esmarin.cz 

Přihlášku do tenisové školy je možné vyplnit zde (ozveme se a domluvíme vše osobně).

Těší se na Vás naši trenéři Jan Procházka (šéftrenér tenisové školy), Vláďa Vaverka a Michal Dušek.

Informace pro členy TKM