Služby


Konferenční servis

Konferenční servis

Pro firemní akce zajistíme jednací sál, potřebnou techniku (dataprojektor, flipchart/ whiteboard apod.), připojení k internetu i občerstvení. Pro celý pobyt samozřejmě také ubytování, stravování a pro volné chvíle třeba tenis, sauny, masáže, bazén, služby pro krásu nebo třeba soukromou hodinu jógy, firemní turnaj v badmintonu či zápas ve florbalu. To vše v prostředí krásných brdských lesů jen půl hodiny z centra Prahy.

 

Nabídku vám rádi připravíme na míru.

objednat


Půjčovna kol a elektrokol

Půjčovna kol a elektrokol

Přímo v Esmarinu si můžete denně od 8 do 22 hodin půjčit kola, elektrokola (2) a další cyklo výbavu značky Author. Kromě půjčovny nabízíme i další služby pro cyklisty:

  • Zapůjčení boxu s nářadím
  • Veřejné stojany pro kola a bezplatné zapůjčení zámku
  • Možnost uložení kol a samoobslužného mytí
  • Cyklo obchůdek (základní nabídka)

více informací


Svatby

Svatby

Pro Váš svatební den zajistíme nezapomenutelnou hostinu přesně podle Vašich přání, zábavu pro všechny svatebčany (např. hudbu k tanci včetně projekce klipů, degustaci vín, přestávku k odreagování od svatebního veselí se sportem nebo v sauně, či bazénu apod.), ubytování (včetně svatebního apartmá), ale také prvotřídní služby kadeřnictví, kosmetiky, manikúry i pedikúry, dopravu atd. 

 

Kontaktujte nás na 702 005 006 nebo zde.


Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty MultiSport

 

Sportujte a relaxujte zdarma každý den :-)

 

Nyní můžete v centru Esmarin využít karty MultiSport. Tento sportovní a rekreační program můžete získat od Vašeho zaměstnavatele a umožní vám dle podmínek MultiSportu volné využití mnoha služeb centra Esmarin

více informací


Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Darujte svým blízkým víkendový relaxační pobyt nebo třeba thajskou masáž, privátní wellness, 10 hodin tenisu s trenérem, permanentku na badminton, kurz plavání pro děti a kojence, příspěvek na tenisovou akademii pro děti atd. Vouchery si můžete libovolně přizpůsobit a vymyslet si jakoukoliv kombinaci našich služeb, případně nechat rozhodnutí zcela na obdarovaném a svou fantazii omezit jen na finanční částku :-)

více informací objednat