Služby


Konferenční servis

Konferenční servis

Pro firemní akce zajistíme jednací sál, potřebnou techniku (dataprojektor, flipchart/ whiteboard apod.), připojení k internetu i občerstvení. Pro celý pobyt samozřejmě také ubytování, stravování a pro volné chvíle třeba tenis, sauny, masáže, bazén, služby pro krásu nebo třeba soukromou hodinu jógy, firemní turnaj v badmintonu či zápas ve florbalu. To vše v prostředí krásných brdských lesů jen půl hodiny z centra Prahy.

 

Nabídku vám rádi připravíme na míru.

objednat


Půjčovna kol a elektrokol

Půjčovna kol a elektrokol

Přímo v Esmarinu si můžete denně od 8 do 22 hodin půjčit kola, elektrokola (2) a další cyklo výbavu značky Author. Kromě půjčovny nabízíme i další služby pro cyklisty:

  • Zapůjčení boxu s nářadím
  • Veřejné stojany pro kola a bezplatné zapůjčení zámku
  • Možnost uložení kol a samoobslužného mytí
  • Cyklo obchůdek (základní nabídka)

více informací


Svatby

Svatby

Pro Váš svatební den zajistíme nezapomenutelnou hostinu přesně podle Vašich přání, zábavu pro všechny svatebčany (např. hudbu k tanci včetně projekce klipů, degustaci vín, přestávku k odreagování od svatebního veselí se sportem nebo v sauně, či bazénu apod.), ubytování (včetně svatebního apartmá), ale také prvotřídní služby kadeřnictví, kosmetiky, manikúry i pedikúry, dopravu atd. 

 

Kontaktujte nás na 702 005 006 nebo zde.


Přijímáme karty MultiSport

Přijímáme karty MultiSport

 

Sportujte a relaxujte zdarma každý den :-)

 

Nyní můžete v centru Esmarin využít karty MultiSport. Tento sportovní a rekreační program můžete získat od Vašeho zaměstnavatele a umožní vám dle podmínek MultiSportu volné využití mnoha služeb centra Esmarin

více informací


Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

PROSÍME, VOUCHER ONLINE OBJEDNÁVEJTE POUZE V PŘÍPADĚ, ŽE SI HO NEMŮŽETE VYZVEDNOUT NA RECEPCI. DĚKUJEME.

Darujte svým blízkým víkendový relaxační pobyt nebo třeba thajskou masáž, privátní wellness, 10 hodin tenisu s trenérem, permanentku na badminton, kurz plavání pro děti a kojence, příspěvek na tenisovou akademii pro děti atd. Vouchery si můžete libovolně přizpůsobit a vymyslet si jakoukoliv kombinaci našich služeb, případně nechat rozhodnutí zcela na obdarovaném a svou fantazii omezit jen na finanční částku :-)

více informací objednat